MERIT MEDICAL

Argon Medical Devices je globálnym výrobcom a dodávateľom špeciálnych zdravotníckych pomôcok so sídlom v Plano , Texas. Ponúka široký sortiment zdravotníckych pomôcok pre intervenčnú rádiológiu , cievnu chirurgiu , intervenčnú kardiológiu , a intenzívnu starostlivosť.


www.merit.com

 

Spoločnosť bola založená v roku 1972 v Garland , Texas. Argon Medical Devices je globálnym výrobcom a dodávateľom špeciálnych zdravotníckych pomôcok so sídlom v Plano , Texas , s výrobou v oboch Texase (Atény) a Singapure (Yishun) .
Argon ponúka široký sortiment zdravotníckych pomôcok pre intervenčnú rádiológiu , cievnu chirurgiu , intervenčnú kardiológiu , a intenzívnu starostlivosť.

Spoločnosť Argon sa úspešne rozrástla a patrí medzi popredných svetových dodávateľov pomôcok pre trh zdravotnej starostlivosti a značka Argon je uznávaná pre výrobu kvalitných výrobkov za konkurencieschopné ceny .

Akvizíciou produktovej platformy intenzívnej starostlivosti spoločnosti BD ( Becton Dickinson ) v roku 2010, Argon taktiež ponúka celý rad tlakových snímačov , GabarithTMtestované prevodníkové sady ,Picc a Midline epikutánne katétre, endomyokardiálne kliešte na biopsiu, a iné vaskulárne produkty .

Kontaktná osoba

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

Mgr. Mária Halászová

Obchodný zástupca

0918 993 399

Produkty